It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Teslimat ve Kargo

Mağazamız market19.net’den satın almış olduğunuz siparişleriniz sistemimizde onaylandıktan sonra, mesai saati programları dahilinde, paket içeriği ‘’En Üst Gizlilik ve Güvenlik’’ esaslarımızca paketlenip kargo firmasına teslim edilir.

Sipariş ürünleriniz için oluşturduğunuz formunuzda, teslimat için onay verdiğiniz zaman kargo firmasına ulaştırılcak siparişleriniz, ürün stok ve/veya durumu ile alakalı toleranslı olarak en kısa sürede size ulaştırmak ilkelerimiz arasındadır..

Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.